Loading...
HAKKIMIZDA 2017-05-22T08:39:04+00:00

MİSYONUMUZ SİZİN MARKALAŞMANIZA YÖNELİK ÇÖZÜMLER ÜRETMEKTİR!

Online dünyanın işiniz için avantajlarını size sunmaya odaklanmış dijital strateji ve çözümler üreten bir danışmanlık şirketiyiz.

Plus Teknoloji, markanızın ihtiyacı olan dijital pazarlama çalışmalarıyla doğru zamanda, doğru mecrada, doğru kitleye ulaştırır. İşte bu yüzden Dijital Pazarlama’nın müşterilerinizin aklına girmek için en iyi yol olduğunu düşünüyoruz.

Plus Teknoloji, dijital çözümler üreterek markanızın internetten istediğiniz geri dönüşleri almasını sağlar. Çalıştığımız hemen hemen her marka ürettiğimiz çözümlere başladığımız ilk andan itibaren faydasını görmeye başlar.

Firmamızı 2009 senesinde Plus Teknoloji ismiyle, Konya’da açtık. Sağlam alt yapı ve sağlam yatırım ile hizmete başladık. Hizmetlerimizi kaliteyle sınıflandırmak için kadromuzu uzmanlaştırdık. Müşterilerimizin tercihi olmak için desteğe önem vererek her zaman müşterilerimizin yanında olduk, bu sayede portföyümüzü genişlettik..

0
Memnun Kullanıcılar
0
İkram Edilen Kahve
0
Çalışma Saatleri

Başarımızı Üretmeye, Analize & Doğru Hamlelere Borçluyuz.

Sizler için doğru işler üretir, sizler için doğru analizler yaparak başarıya taşır ve yine sizler için doğru hamleler yaparak markanızı yükseltiriz.

Biz Üreticiyiz!

Firmanızın ihtiyacı olan tüm dijital çözümleri sizler için en profesyonel şekilde üretiriz.

Önsezimiz Yüksek!

Sizler için yapılabilecek en doğru rekabet analizi, en doğru hedef kitleyi tabii ki önsezilerimiz ile başlayarak yapıyoruz.

Doğru ADIM!

Kurumunuzun/Firmanızın başarıya yükselmesi için doğru adımları atmak zorundayız. Bu adımları yıllardır biriktirdiğimiz deneyimler ve analizlerle yaparız. Bize güvenebilirsiniz.

Sizin Sektörde Yükselmeniz İçin Buradayız!

Firmanızın ve işinizin müşterilerin gözünde markalaşması ve değerlenmesi için birkaç planımız var…

HEMEN ÇALIŞMAYA BAŞLAYALIM!